Apartmán  
Nový a moderní Apartmán -  až pro 6 osob ( ilustrační foto )

Apartmán se 2 ložnicemi a vybavenou kuchyní

Vaše pohodlí a soukromí v novém ..

Moderní Apartmán se dvěma ložnicemi,    kuchyní  s jídelním koutem a vybavenou spotřebiči.    Apartmán má svou koupelnu s vlastním sprchovým koutem a toaletou. Váš Apartmán pro max. 6 osob najdete v prvním patře penzionu Šťastnej kopec.          Apartmán má vlastní připojení na bezdrátový internet. Zcela nový Apartmán v moderním designu je skvělou volbou pro Vaše max. pohodlí a soukromí. 

Vaše pohodlí a soukromí  v novém Apartmánu.     

LOŽNICE I. s Tv   25 m2                                                    Ložnice je s dvojlůžkem a rozkládací pohovkou.  Ložnice je s kobercem.                                                   

LOŽNICE II.        17,5 m2                                                      Ložnice se třemi samostatnými lůžky.                          Ložnice je s kobercem.

Obě ložnice mají dostatečné množství úložných prostor.

KUCHYNĚ    12 m2                                                    Kuchyně má vlastní jídelní kout se stolem a sezením pro    6 osob a je vybavena spotřebiči a základním kuchyňským náčiním a jídelním servisem. K dispozici tak máte lednici, varnou indukční desku, mikrovlnou troubu, toastovač aj.

KOUPELNA    7 m2                                                                Koupelna je se sprchovým koutem a vlastní toaletou. Součástí koupelny je elektrický sušák na prádlo a vlastní bojler pro ohřev teplé vody. K dispozici je též rozkládací sušák, na požádání fén na vlasy a dětská vanička.    

Apartmán má vlastní dětskou jídelní židličku a postýlku    pro nejmenší.

Váš Apartmán je připraven.