penzion Šťastnej kopec
Navařeno ,  napečeno  a  na pohodu ..

O nás

Šťastnej kopec je rodinným penzionem s poctivou kuchyní, domácí pohodou a smíchem... 

Penzion je na klidném, tichém místě u lesa - a na kopci, s terasou, s níž je ten nejúžasnější výhled na sjezdovky v největším a nejkonfortnějším lyžařském středisku Deštné v Orlických horách, v létě pak i na volný výběh koní, které máte doslova na dlani. 

Na letní terase máte možnost ochutnat naše grilované speciality.

Restaurace s každodenní nabídkou horkých polévek a hotových jídel dle tradičních českých a moravských receptur. Ochutnejte Cmundu, Frikas, Oukrop, Uzený s vejmrdou nebo snad raději bramboračku s hříbkami z Brd a bácem ? Menu a´la Carte, namátkou - Candát s bylinkami, čerstvé zeleninové saláty, marinované vepřové panenky, steaky dle přání, plus domácí ovocné knedlíky aj.

Cukrárna s čerstvými palačinkami, lívanci, zmrzlinami a domácími dezerty..                              

Na čepu pívo Plzeňské, vinotéka s moravskými víny, jakostní vína z Francie a jižní Itálie. Espresso ve 12 vůních Vám nabídneme s tvarohovým Frgálem, jablečným štrůdlem či kakaovou bábovkou aj

Pro Vaše pohodlí jsou připraveny čisté a prostorné pokoje i rodinná studia s více ložnicemi. Luxusní Apartmán s vybavenou kuchyňkou a 2 ložnicemi Vám bude k dispozici již od července Pro malé děti je připravena samostatná herna, pro děti větší pak herna se stolním fotbálkem, šipkami, společenskými hrami aj. 

Penzionová zelená zahrada s dětským hřištěm s houpačkami, altán s grilem a udírnou,hřiště pro nohejbal,volejbal aj. Přírodní nádrž s možností koupání. Součástí penzionové zahrady je i tzv.  Relax zóna - pro váš klid a odpočinek.

Penzion má svou úschovnu kol a bezplatné parkování přímo u penzionu.                                              A tak za dobrým jídlem a pohodou, přijeďte k nám.

Vítejte na Šťastným kopci.  

Na setkání s Vámi se těší                                                                                                                                                 Lenka a Míra Juřica