Restaurace

   Domácí jídla v obědovém menu, čerstvé palačinky plus odpolední menu A´la Carte. 

Restaurace    Šťastnej kopec    s letní terasou  

 Restaurace s letní terasou je pro ubytované hosty penzionu a veřejnost otevřena :              pondělí, úterý, čtvrtek, pátek, sobota od 12:00 do 15:00 a poté od 18:00 do 21:00 hodin.     V neděli je restaurace s letní terasou otevřena pouze od 12:00 do 15:00 hodin.                    Ve středu máme na kopci v restauraci s  letní terasou Zavřeno.                     Doporučujeme neubytovaným hostům penzionu si svůj stůl zarezervovat předem,                   jen tak Vám můžeme garantovat volné místo na letní terase či v restauraci.                           Upozornění pro veřejnost : otevírací doba restaurace i letní terasy se může měnit,                   a to z důvodu akcí pořádaných penzionem či soukromých akcí ubytovaných hostů.   

 Pro aktuální stav otevírací doby na Vámi vybraný den se raději informujte předem.


Palačinkárna  - čerstvé, sladké i slané palačinky  

  Palačinkárna je otevřena v úterý, čtvrtek a v sobotu - vždy od 15:00 do 17:00 hodin.       

Letní terasa      Šťastnej kopec 

           Široko daleko s tím nejlepším výhledem na kopce Orlických hor                                    a pastviny s koňmi, které máte doslova na dosah své ruky..

Letní terasa s pohodou a pivem Plzeňským.     Polévky a hotová jídla ( Obědové menu )         plus odpolední nabídka z menu A´ la Carte.   

    Máme pro Vás navařeno a napečeno !             Vy nám na oplátku doneste svou pohodu a smích !       U nás se nespěchá, u nás se pije a jí !