Restaurace
   Poctivá domácí kuchyně  plus  nabídka  A´ la  Carte 

Restaurace je pro neubytované hosty otevřena :

pátek,sobota - od 12:00 do 20:00 hodin        neděle -            od 12:00 do 18:00  hodin                                           ( mimosezónní provoz )                Pro veřejnost je nutná smluvená rezervace stolu.

   Zavolejte nám :  777 306 237      602 75 44 76

Letní nabídka pro každý den :    Hovězí guláš s domácím knedlíkem, Halušky s uzeným masem, Cmunda, Domácí kynuté knedlíky s jahodami..               A´ la Carte :  Candát na másle s bylinkami                Marinovaná krkovice na medu a pivu                        Řecký salát se sýrem Feta a olivami                          Hovězí steak s pepřovou omáčkou / mimo jiné.

Letní terasa : aktualizujeme

                        široko daleko s tím nejlepším výhledem na kopce Orlických hor                                           a pastviny s koňmi 

Letní terasa s pivem plzeňským..  Polévky a hotová jídla každý den - do 15 hodin,plus menu A´ la Carte, zeleninové saláty.. Domácí koláče, lívance - čerstvé palačinky, zmrzliny mj.

My máme pro Vás navařeno a napečeno..            Vy nám doneste svou pohodu a smích..                 U nás se nespěchá, u nás se pije a jí ..