Zahrada
Altán s grilem a výčepem, hřiště pro nohejbal, volejbal ...

penzionová zahrada
penzionová zahrada

Penzionová zahrada na kopci ...

Zahrada má svůj zastřešený altán s vlastním výčepem      a grilem, se sezením až pro 20 osob.                                  Dále na své zahradě najdete :                                                    - hřiště pro nohejbal, volejbal a jiné sporty                                   - přírodní vodní nádrž s travnatou plochou pro opalování             - dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami                                 - pískovou dráhu pro petangue                                                       - venkovní stolní fotbal, šipky a stolní tenis                                     - dětské pískoviště s hračkami pro nejmenší                                 - udírnu a ohniště                                                         

Zahrada a její využití je pro ubytované hosty penzionu k dispozici každý den. Míče,šipky,pálky,petangue a obě hřiště,  jsou k dispozici zdarma. Ve dnech akcí pořádaných penzionem je zahrada pro volnočasové aktivity uzavřena.

Léto 2020 na kopci ..

Zahrada je ideálním místem pro Vaše rodinná setkání, oslavy či párty s přáteli.  Pro akce je možné si pronajmout velké, malé stany, lavice i se stoly, zastřešené podium pro kapely, výčepy i grily apod.