Zahrada

Altán s grilem a výčepem, hřiště pro nohejbal, volejbal ...

penzionová zahrada
penzionová zahrada

Penzionová zahrada  

 Zahrada má svůj zastřešený altán s vlastním výčepem,     barem a grilem, se sezením až pro 25 osob.                        Dále na své zahradě najdete :                                               - hřiště pro nohejbal, volejbal a jiné sporty                         - přírodní vodní nádrž s travnatou plochou pro opalování   - dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami                         - pískovou dráhu pro petangue                                             - šipky a stolní tenis, dětskou lukostřelbu                             - dětské pískoviště s hračkami pro nejmenší                         - udírnu a ohniště s lavičkami                                                         

Zahrada a její využití je pro ubytované hosty penzionu k dispozici každý den. Obě hřiště, dráha pro petangue,dětské hřiště je k dispozici zdarma. Ve dnech akcí pořádaných penzionem je zahrada pro volnočasové aktivity uzavřena.

Vaše léto na kopci 

Zahrada je ideálním místem pro Vaše rodinná setkání, oslavy či párty s přáteli.  Pro akce je možné si pronajmout velké, malé stany, lavice i se stoly, zastřešené podium pro kapely, výčepy i grily apod. 

sťastnejkopec 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!