Polopenze - zima

 Česká klasika v moderní podobě

Snídaně

Snídaně formou teplého a studeného  rautu - zimní nabídka 2021

Snídaně na kopci..
Snídaně na kopci..

Vaše snídaně jsou velmi vydatné a rozmanité.    Teplý a studený raut s domácími pomazánkami, džemy, čerstvá zelenina, více druhů sýrů a uzenin, cornflakes a sladké koláče, tmavé i světlé pečivo, toasty, čerstvé ovoce a mnoho dalšího..                        Každý den je připraven jiný druh teplé snídaně.  Volný výběr čajů, mléko, káva, minerální voda,            ale i limonáda v ceně snídaně.                          Snídaně jsou pro Vás připraveny od 8:00 do 9:30 hodin.  Při 10 hostech a méně - individuální výběr ze snídaňového menu.

Večeře 

Horká polévka plus výběr ze 3 hotových jídel - z toho jedno bezmasé.

Večeře - Polopenze
Večeře - Polopenze

Pozn.  Nabídka Polopenze - Večeře pro dny Vašeho pobytu                 je Vám zasílána společně s informacemi před příjezdem.

Nabídka pro zimní sezonu 2021  Večeře - Polopenze       - z nabídky pro Vás vybíráme :  

čtvrtek / Silná slepičí s masem a nudlemi                            1.  Plněné bramborové knedlíky uzeným masem, se zelím 2. Pečené kuře s nádivkou a petrželovým bramborem    3. Thajské nudle s černou houbou a zeleninou            pátek /  Bramboračka s houbami                                         1. Zvěřinový guláš se bramborákem                                    2. Marinované kuře s pečenou jasmínovou rýží                 3. Candát na másle s dušenou mrkví                        sobota / Gulášová s mletým masem a klobásou                 1. Smažený vepřový řízek s bramborovým salátem           2.Hovězí plátek s rajskou omáčkou a domácím knedlíkem    3. Houbové rizoto s parmezánem                         Večeře jsou pro Vás připraveny v čase od 18:00 do 19:30 hodin.   

       

Restaurace - Bar / zimní sezóna        

Restaurace je otevřena každý den, a to v čase snídaní od 8:00 do 10:00 hodin,                                    poté v čase večeře Polopenze od 18:00 do 19:30 a pro nabídku z Jídelního lístku od 20:00 do 21:00.        Bar je pro Vás otevřen také každý den, a to od 17:00 do 21:30 hodin.                                                    Restaurace s barem je otevřena pouze pro ubytované hosty penzionu.